Продукція
Рибні консерви
Корпорація «Інтеррибфлот» - лідер українського ринку рибної консервації. Асортимент продукції включає в себе більш ніж 200 найменувань рибоконсервної продукції: Сардини, Кілька, Бички, Шпроти, Тунець, Печінка тріски, Скумбрія, Сардинела, Сайра, Кальмар, Горбуша, Мідії, Вироби з риби, Ікра червона лососева та ін.
Продукція корпорації представлена власними торговими марками – «Аквамарин», «Море», «ИРФ», «Морська колекція», «Атлантика».
Торгова марка «Аквамарин» - бренд-лідер українського ринку рибної консервації, що визначає розвиток українського рибоконсервного ринку.
Корпорація «Інтеррибфлот» співпрацює з найбільшими торговими мережами та виробляє продукцію для приватних торгових марок - private label.
Корпорація володіє потужним потенціалом для виробництва широкого асортименту рибних консервів:
  • Консерви з атлантичної риби: сардина і скумбрія атлантичні натуральні з додаванням масла і обсмажені в томаті
  • Консерви з чорноморської риби: кілька в томатному соусі, кілька обсмажена з квасолею в томатному соусі; бички обсмажені в томатному соусі, бички обсмажені з квасолею в гострому томатному соусі, бички в маслі
  • Консерви з балтійської риби: кілька балтійська в томатному соусі; шпроти і шпротний паштет
  • Рибоконсервна кулінарія: тюфтельки рибні в томатному соусі, фрикадельки рибні в томатному соусі
  • М'ясо криля натуральне - морський делікатес з антарктичної креветки, відомий унікальними корисними властивостями
  • Ікра червона
Корпорація «Інтеррибфлот» - ексклюзивний дистрибутор рибних консервів «Рижское Золото» на території України. «Рижское золото» - відомий європейський бренд в сегменті шпрот, представляє продукцію вищої якості, виготовлену за старовинними традиціями з дотриманням технології натурального копчення шпрот.
Каталог продукції
Контакти
Продукція з криля (креветки антарктичної)
Рибні консерви