Головна сторінка Новини Корпорація ІРФ інформує своїх клієнтів про підробки...

Корпорація ІРФ інформує своїх клієнтів про підробки...

•06.09.2011•

Кожна банка рибних консервів має трьохрядне маркування на кришці, тому завжди легко відрізнити підробку від оригіналу, знаючи наступні правил…

1. Перший рядок – дата виготовлення, наприклад 250811 – означає 25 серпня 2011 року.

2. У другому рядку перші три цифри – асортиментний знак консервів. Наступні три символи вказують на номер виробника – для продукції корпорації ІРФ це:
  - Б03, Б04, Д21, або Д22 – продукція, виготовлена на власному заводі в м.Севастополь,
  - 310 – продукція виготовлена безпосередньо в морі.

3. У третьому рядку цифра – номер зміни виготовлення, а літера Р – індекс рибної промисловості.

Хочемо попередити, що:

Торгівля фальсифікованою продукцією за законодавством України є карним злочином. Дії, які пов’язані з фальсифікацією продукції, кваліфікуються за статтями Кримінального кодексу України: ст.225 «Обман покупців та замовників», ст.227 «Умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції», ст.229 «Незаконне використання знака для товарів і послуг» та інших.

Відповідальність за такі злочини дуже сувора. Штрафи складають до 51 000 гривень, а особа, яка скоїла злочин може бути позбавлена волі на строк до 6 років з конфіскацією майна.

Кримінальна відповідальність за вказані правопорушення не звільняє особу, яка їх вчинила від обов’язку відшкодувати в повному обсязі виробнику - недотриманий прибуток та збитки, а споживачу - заподіяну шкоду. 

 
Copyright © ІРФ-Україна. Усі права захищені.