Головна сторінка Продукція Продукція з криля (креветки антарктичної) Борошно крилеве

Борошно крилеве

Борошно крилеве - джерело високоякісного білка і амінокислот тваринного походження, незамінний компонент кормових продуктів для аквакультури.

Борошно крилеве містить цінні поживні речовини для корму аквакультурних риб і креветок: протеїн, мінерали, вітаміни, амінокислоти, фосфоліпіди, найважливіші Омега-3 жирні кислоти, природний каротиноід астаксантин, холестерин.Цінні речовини, що входять до складу крилевого борошна сприяють зміцненню стресостійкості аквакультури і підвищують споживання корму навіть у критичні періоди, що сприяє постійному зростанню і розвитку аквакультурних видів риб / креветок. Також фахівцями відзначено, що лосось - аквакультура № 1 за обсягами виробництва, вирощений з використанням криля, володіє підвищеними смаковими якостями.

Види продукції та упаковка:

  • Борошно крилеве з додаванням антиоксиданту
    Упаковка: стандартний мішок, 25 кг
  • Борошно крилеве без антиоксиданту
    Упаковка: вакуумна упаковка з інертним середовищем (азот), 17 кг

Контакти:
Тел.: +38 (044) 391-51-53
Е-mail: •Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду•


Світовий ринок аквакультури. Довідкова інформація.

Світове виробництво риби на даний момент становить понад 150 млн. тонн на рік. Приблизно 60% від цієї цифри - вилов дикої риби. Решта 40% - добувають за рахунок аквакультури, тобто вирощування риби на рибницьких фермах. Експерти сходяться на думці, що саме за аквакультурою майбутнє - адже вилов риби стагнує вже протягом десятків років. При цьому споживання зростає, і обсяг аквакультурної риби на світовому ринку за останній 20-річчя показав майже п'ятикратне зростання.

 
Copyright © ІРФ-Україна. Усі права захищені.