Головна сторінка Новини ТМ «Аквамарин» - партнер ХХІІІ Всеукраїнського збору-походу дитячих та молодіжних громадських організацій та волонтерських загонів «Козацькими шляхами»

ТМ «Аквамарин» - партнер ХХІІІ Всеукраїнського збору-походу дитячих та молодіжних громадських організацій та волонтерських загонів «Козацькими шляхами»

•10.05.2013•

ТМ «Аквамарин» стала партнером ХХІІІ Всеукраїнського збору-походу дитячих та молодіжних громадських організацій та волонтерських загонів «Козацькими шляхами».


123123412345123456

Захід був організований Київським міським центром ВМГО «Національна Організація Скаутів України» спільно з Київським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки Державної служби молоді та спорту України. Нинішнє звучне та промовисте гасло збору «Ми створюємо щастя своїми руками!» Не залишає сумнівів у тому, що українська молодь здатна не тільки до втілення власних бажань, а й займає активну позицію в розвитку української державності, в реалізації національної ідеї. Скаути і члени молодіжних організацій, пропагують здоровий спосіб життя і докладають зусиль до виховання творчого та інтелектуального покоління.

Щасливі, що рибні консерви ТМ «Аквамарин» допомагали учасникам походу залишатися завжди ситими і повними сил!


 
Copyright © ІРФ-Україна. Усі права захищені.