ПРО КОМПАНІЮ
ІНТЕРРИБФЛОТ
Хто ми такі ?
Корпорація «Інтеррибфлот»
Корпорація «Інтеррибфлот» заснована в 1994 році. Сьогодні «Інтеррибфлот» - велика вертикально-інтегрована компанія, що веде діяльність по наступних ключових напрямах:
Ми, команда професіоналів корпорації «Інтеррибфлот», використовуючи промисловий потенціал, найкращу сировину, сучасну виробничу базу і широку дистрибуційну мережу, задовольняємо потребу ринку в якісній сировині та виробах з риби, надаючи Партнерам надійну платформу для розвитку бізнесу.
НАША ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ 
ЧИМ МИ ЗАЙМАЕМОСЬ 
Рибні консерви
   Корпорація «Інтеррибфлот» - лідер українського ринку рибної консервації.
Продукція корпорації представлена власними торговими марками - Аквамарин, Море, IRF, Морська колекція, Атлантика.

  Власні торговельні марки становлять значну частку ринку рибоконсервної продукції в Україні і визначають розвиток галузі в цілому. Торгова марка Аквамарин - національний бренд-лідер на ринку рибних консервів України. Згідно з результатами маркетингового дослідження GFK в 2013 р., знання торгової марки «Аквамарин» становить 73%.
Корпорація «Інтеррибфлот» співпрацює з найбільшими торговими мережами та виробляє продукцію для приватних торгових марок - private label.

Криль (креветка антарктична)
Корпорація «Інтеррибфлот» - єдина українська компанія, що здійснює вилов та переробку криля (креветки антарктичної) безпосередньо в Антарктиці.
На сьогоднішній день траулер компанії «Інтеррибфлот» є другим за величиною траулером, який здійснює вилов криля в Антарктиці. Станом на 2014 рік, всього 6 країн у світі мають необхідний промисловий і науковий потенціал для вилову криля в суворих умовах Антарктики.
Компанія є виробником унікальної продукції з криля:
  • Консерви М'ясо криля натуральне ТМ «Аквамарин»
  • М'ясо криля бланшовано-морожене *
  • Борошно крилеве *
* Корпорація «Інтеррибфлот» має дозвіл на постачання даної продукції з криля в країни Митного союзу і Європейського союзу. Наявність дозволів свідчить про те, що виробництво і продукція пройшли повну сертифікацію і відповідають всім пред’явленим вимогам.
Чому ми ?
Легенда рибоконсервного ринку України
15 років на ринку України - 15 років довіри і лояльності
Збалансований асортимент
Тільки "хіти продажів",
Любов і прихильність споживачів
E-mail: office@irf.com.ua
Телефон: +38 (044) 391-51-50
03680, Україна, м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 44, корпус 8.